Czyszczenie dachów i elewacji budynków

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług sprzątania i czyszczenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi czyszczenia z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu.

 

Mycie elewacji

Elewacja domu, tak jak wszystko inne, brudzi się a w dłuższym okresie czasu niszczeje. Pojawiają się na niej mechaniczne uszkodzenia czy grzyby. Co zatem zrobić, by jak najdłużej cieszyć się piękną i zadbaną elewacją?
Przynajmniej raz w roku elewację warto umyć, np. podczas wiosennych porządków. Ta banalna z pozoru czynność przez większość osób jest zupełnie pomijana. Jest to dziwne tym bardziej, że sprzątanie wnętrza czy mycie okien uznawane jest za coś naturalnego, natomiast często zapomina się o tynkach zewnętrznych. Oferujemy usługę mycia elewacji na terenie całego kraju . Usługę czyszczenia elewacji wykonujemy metodą wysokociśnieniową, zarówno z wykorzystaniem zimnej jak i gorącej wody. Do wykonywanej usługi mycia elewacji używany również profesjonalnych środków chemicznych przeznaczonych do mycia danego rodzaju elewacji. Środki których używamy są w pełni bezpieczne dla mytej elewacji i biodegradowalne. Czyszczenie elewacji odbywa się przy pomocy profesjonalnych urządzeń . Myjemy wszelkiego rodzaju elewacje, tynki, klinkier, , elewacje szklane, metalowe i inne . Usługi mycia elewacji wykonujemy z wykorzystaniem podnośnika koszowego

Czysty dach

Jeżeli twój dach pokryty jest glonami, porostami to po naszym czyszczeniu bedzie wyglądał jak nowy. Do mycia dachówki wykorzystujemy płyny które neutralizują glony i porosty, dzięki czemu umyta dachówka wygląda jak nowa.Powierzchnie myjemy odpowiednim ciśnieniem aby nie uszkodzić poszycia.

Dach jest bardzo ważny!

Trzeba systematycznie czyścić dachy aby uniknąć kosztownej wymiany pokrycia. Czy samemu wyczyścić dach czy zlecić to profesjonalistom?
Specjaliści dobiorą odpowiedni sprzęt, ciśnienie, środki chemiczne do danej powierzchni co jest bardzo ważne aby nie uszkodzić pokrycia.
Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami

Kontakt

10 + 13 =

Tu jesteśmy

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

Email: cleanjackjacekostalowski@gmail.com