Czyszczenie magazynów i hal produkcyjnych

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług sprzątania i czyszczenia. Świadczymy najwyższej jakości usługi czyszczenia z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu.

 

Magazyny, hale produkcyjne

Budynki przemysłowe oraz hale produkcyjne muszą charakteryzować się czystością, aby pracownicy w komfortowej atmosferze mogli się skupić na aktualnym zajęciu. W trakcie prac hala produkcyjna stopniowo się brudzi, na ścianach i posadzce zaczyna się zbierać kurz oraz nieczystości będące pozostałością po: wierceniu, transporcie palet, ogumieniu samochodowym itp. Sprawny zespół korzystający z nowoczesnych technologii czyszczenia zapewni najwyższą higienę budynkowi i przygotuje go do kolejnego dnia pracy. Czysta hala nie tylko zwiększy efektywność Twoich pracowników, ale będzie wizytówką dla klientów i osób, które chcą się u Ciebie zatrudnić. Decydując się na współpracę z Clean Jack możesz być pewien, że podejdziemy do Twojego zlecenia w sposób indywidualny i w ciągu 24 godzin przygotujemy pełen zakres prac wraz z kosztorysem. 

Odkryj korzyści

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe czyszczenie obiektów przemysłowych, sprzątanie hal produkcyjnych, hal magazynowych, przygotowanie budynków pod kątem czystości do wszelakich odbiorów.

Działamy profesjonalnie

Prawidłowo przeprowadzone czyszczenie techniczne jest sprawdzonym sposobem na zmniejszenie wydatków i zwiększenie wydajności Państwa przedsiębiorstwa, dlatego też warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Rzetelnie i solidnie

Zadbamy o oczyszczenie całości obiektu przemysłowego niezależnie od rodzaju prowadzonej w nim działalności. W ramach świadczonych usług realizujemy kompleksowe sprzątanie przemysłowe, na które składa się, m.in. odkurzanie całości obiektu profesjonalnymi odkurzaczami o dużej mocy ssącej, czyszczenie posadzek, mycie wodą demineralizowaną okien i innych przeszkleń, zamiatanie oraz wiele innych czynności, dzięki którym wnętrza hal i magazynów odzyskują dawną świeżość.

Kontakt

7 + 3 =

Tu jesteśmy

CLEAN JACK Jacek Ostałowski

ul. Wojciecha Łukaszewskiego 5

42-209 Częstochowa 

Telefon: +48 729 239 051

Email: cleanjackjacekostalowski@gmail.com